Kontakt

 

Storm Textil
Planteskolevej 3
9700 Brønderslev
Danmark:

 

Tlf.: +45 98 80 07 98
Mail: storm@stormtextil.dk
Fax: + 45 98 80 07 97 
CVR: 
15456094

  Telefontider: 

Mandag:
8:00 - 16.30

Tirsdag: 8:00 - 16.30

Onsdag: 8:00 - 16.30

Torsdag: 8:00 - 16.30

Fredag: 8:00 - 15.00

Pauser: 9:30 - 9:45 & 12:00 - 12:30
 
 
SALG:

Niels Storm
Direktør
niels@stormtextil.dk

 

Gitte Johansen
Logistikkoordinator
gitte@stormtextil.dk

+45 72 62 10 73

Inge-Marie Hansen (Mie)
Salgsassistent
mie@stormtextil.dk

+45 72 62 10 71

Lasse Thomsen
Service Manager / Maskinesalg
lasse@stormtextil.dk

+45 72 62 10 81

Anders Eriksen
Key Account Manager
ae@stormtextil.dk

+45 72 62 10 74

Kristina Martens Holmgren
Administrations- og salgsassistent
kristina@stormtextil.dk

+45 72 62 10 88

Louise Pedersen
Key Account Manager
lp@stormtextil.dk
+45 72 62 10 91
Morten Agerbæk
Key Account Manager
ma@stormtextil.dk
+45 72 62 10 84
Mads Elgaard Jensen
Key Account Manager
mej@stormtextil.dk

+45 72 62 10 78
 

Dan Frederiksen
Kontorelev
danf@stormtextil.dk

+45 72 62 10 76

Heidi Bech Mellerkær
Kontorelev
hbm@stormtextil.dk
+45 72 76 10 75

   
REGNSKAB:

Henriette Kiilerich
Bogholder
henriette@stormtextil.dk

+45 72 62 10 72

Dorthe Sidelmann 
Regnskabs-/lønassistent - På barsel
dorthe@stormtextil.dk

+45 72 62 10 89

   
TEGNESTUE:  

Kim Niebuhr
Tegnestueleder / Trykteknisk ansvarlig
kim@stormtextil.dk

Claus Andersen
Tegnestuemedarbejder
claus@stormtextil.dk

Anette Langbak
Tegnestuemedarbejder
al@stormtextil.dk

Orsolya Kolonics (Orsi)
Tegnestuemedarbejder

orsi@stormtextil.dk

Jens Ibsen
Tegnestuemedarbejder

ji@stormtextil.dk

 
 
PRODUKTION:  

Jane Christensen
Værkfører
produktion@stormtextil.dk

   
LAGER OG FORSENDELSE:

René Sørensen
Lagerchef
rene@stormtextil.dk

Lone Fjeldgård
Lagermedarbejder

varer2@stormtextil.dk

   
INTERN SERVICE / MASKIN SALG:

Lasse Thomsen
Service Manager
lasse@stormtextil.dk

 

   
BRODERI, SYSTUE OG KVALITETSKONTROL
Helene Otte
Produktudvikler, kvalitetskontrol og broderi
helene@stormtextil.dk
Berit Holm Andersen
Broderi og systue
embroidery@stormtextil.dk

 

Rutevejledning til Storm Textil


Rutevejledning til Storm Textil's fjernlager


Vis stort kort